Rolls-Royce je predstavio ekskluzivni šahovski set koji donosi luksuz i eleganciju legendarne marke u domove svojih klijenata.
Ovaj impresivni proizvod otvara se teatralnim pokretom koji podsjeća na otvaranje vrata Rolls-Royceovih automobila.
Posebnost ovog seta su magnetizirane figure s keramičkom oblogom koje zahvaljujući posebno dizajniranim magnetima “lebde” iznad ploče, osiguravajući savršeno kretanje tijekom igre. Prepoznatljivi Spirit of Ecstasy emblem elegantno je utisnut u dizajn, a diskretne ladice skrivaju dodatne kraljice.
Nick Abrams, dizajner dodatne opreme u Rolls-Royceu opisao je ovaj proizvod biranim riječima: “Znajući da mnogi naši klijenti uživaju u šahu, stvorili smo proizvod koji je autentičan produžetak našeg brenda u njihove domove”.
Set je dostupan u četiri vrste furnira i 13 različitih nijansi kože, pružajući široke mogućnosti personalizacije. Svaki primjerak izrađen je s izuzetnom pažnjom prema detaljima – furnir je izrezan laserom i postavljen ručno, dok je aluminijski okvir strojno obrađen, a potom ručno dorađen za savršen izgled.
Za cijenu i dostupnost ovog ekskluzivnog proizvoda svi zainteresirani trebaju kontaktirati službene Rolls-Royceove prodajne salone.



